Przesuwające się guzki w żuchwie w węzłach chłonnych

Witam mam pytanie po prawej stronie tak jakby przy żuchwie na wezłach chłonnych mam 2 guzki które mogę przesówać a nawet wcisnąć głębiej, przy wizytach u lekarza lekarz mówił że to powiększone węzły ale nie zalecił żadnych badań choroba przechodzła ale te guzki utrzymują się cały czas. nie wiem co mam robić. nękać bardziej lekarza, zmienic lekarza mam 33 lata

Jedynie do wykonania u Pani potrzeba wykonania USG i sprawdzenia, czy węzły te są odczynowe. Mogą się one utrzymywać w tej formie zarówno przy przedłużających się infekcjach noso-gardła, niewyleczonych zębach etc.