Przesuwalny guzek w piersi u 23-latki

Witam.mam23 lata jestem3 lata po porodzie. Dzień przed okresem strasznie bolały mnie piersi szczególnie lewa na której w dzien okresu wyszułam koło sutka takiegomałego guzka moge go złapac i poruszac dziś 3 dzien okresu nie boli już ale nadal jest... czy tonormalne ?? bo jeszcze tego nie miałam ??? boje sie ze to rak ...prosze o odp

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u ginekologa oraz wykonanie badania USG. Bez mozliwosci zbadania nic nie mogę orzec. Pozdrawiam