Prześwietlenie kontrolne a leczenie izotopowe tarczycy

W grudniu miałem usunięty guz z płuc.W szpitalu ciągu tygodnia 3 krotnie wykonano mi rentgen .Obecnie znowu muszę zrobić prześwietlenie kontrolne ale zbiegnie się to w czasie z leczeniem izotopowym tarczycy ( 131 J ) .Czy te dwa przypadki nie kolidują ze sobą ,czy jedno drugiemu nie przeszkadza ,czy nie będzie to miało negatywnego wpływu na mój organizm?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obie procedury medyczne nie kolidują ze sobą. Nie powinien mieć Pan zatem powodu do niepokoju.