Prześwietlenie płuc i pasmowate zwłóknienia

Moje uszanowanie! Proszę o zdiagnozowanie prześwietlenia rtg.płuc, Serce i pień naczyniowy w normie.Płuca z pojedynczymi pasmowatymi zwłóknieniami bez zagęszczeń bez zastoju w krążeniu małym.przepona wolna

Aleksander Ropielewski

Interpretacja zależy od stanu klinicznego. W pryzpadku braku objawów ze strony dróg oddechowych jest to wynik prawidłowy.