Prześwietlenie płuc u 68-latka

Witam na prześwietleniu płu u 68 latka opisano to tak przepony wolne kąty nieco spłycone w dole płuca prawego drobne przejaśnienia po za tym bez świeżych zmian ogniskowych nie wykryto. Mam pytanie co to znaczy jak to rozumieć?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik należy interpretować razem z objawami pacjenta, te zmiany mogą oznaczać m.in stan za, wskazana kontrola u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam