Prześwietlenie płuc wykazało przerost mięśnia sercowego

Witam.Mam 46 lat.Jestem po operacjio tarczycy z powodu wola guzkowego.Przed operacja przez rok leczyłam się na nadczynność tarczycy.Moje ciśnienie jest w granicy 110/60 ale bywają dni ze te wartości spadają np. 100/57.zdarzają mi się tez "potknięcia" serca mam wtedy wrazenie ze serca wypada z rytmu.Często odczuwam niepokój i szybko się mecze.Prześwietlenie płuc wykazało przerost mięsnia sercowego.Z leków przyjmuje Euthyrox N 150 i pramolan 50 mg przed snem.Co mogą oznaczac powyższe dolegliwości

Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z kardiologiem. To on po bezpośrednim badaniu, analizie obecnych wyników badań zaleci dalszy sposób postępowania. Zapewne okaże się konieczne wykonanie badań dodatkowych jak np. echo serca czy też wykonanie badania holterowskiego (zaburzenia rytmu serca).