Prześwity na czubku głowy u 24-latka

Witam. Mam 24 lata, jestem mezszczyzna. Od roku mam problem łysieniem. Na czubku glowy zaczely robic mi sie przeswity. Zakola to akurat normalnosc u facetow, tym sie nie przejmuje, bardziej chodzi mi o moj czubek glowy. Co zrobic by mi tam nie wypadaly wlosy. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Problem warto skonsultowac z dermatologiem. Wiele wskazuje, ze boryka sie Pan z problemem lysienia androgenowego. Diagnoze warto jednak zweryfikowac u lekarza. Bedzie wowczas mozliwe rozpoczecie leczenia.