Przeszczep palca od dawcy

Witam nie dawno mój brat obciął sobie palce na pile czy mogę mu oddać swój palec i czy jego organizm go nie odrzuci.?

Szanowny Panie,
Jest to praktycznie nie możliwe,
Natomiast istnieją możliwości wykorzystania np. palców ze stopy do rekonstrukcji utraconych palców w ręce są to metody bardzo skomplikowane ale bardzo skuteczne.
Zapraszam na konsultację
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej