Przeszczep płata skóry

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda przeszczep płata skóry pełnej lub pośredniej grubości ok 7 cm na 7 cm. Czy są jakieś problemy z tym wynikające ? Czy taki przeszczep może się nie przyjąć ? Ile czasu sie goi ? I jak wygląda po czasie miejsce po pobraniu płata takiej wielkości, czy w formie jakiejś blizny, w formie plamy innego koloru czy może skóra się regeneruje i nie będzie śladu ? Dziekuje i pozdrawiam.

Szanowna Pani, przeczep skóry w rękach chirurga plastycznego stanowi dobre metodę leczenia wielu chorób z ubytkiem skóry. Zwykle dobieram miejsce pobrania skóry tak aby było ukryte a blizna jak najmniej widoczna sama skóra też powinna odpowiadać swoją strukturą skórze miejsca ubytku. W moich rekach przeszczepy skóry mogą doskonale maskować zmiany barwnikowe blizny. zawsze zalecam skrupulatne dbanie o przeszczepioną skórę przez co najmniej 6 mc po zabiegu i później aby efekt przeszczepienia był najlepszy.
Po prostu trzeba to wiedzieć. Gdyby znalazła Pani swoje powody to zapraszam do kontaktu przez stronę www.drjaworowski.pl