Przeszywające prądy w dolnej części pleców

Od pewnego czasu (ok pół roku ) czuje w dolnej części pleców przeszywające chilowe "prądy", takie to uczucie może bardziej ukucia. Jest to nie przyjemne bo łapie w nie spodziewanym momencie. Czasami jest to pare razy na dzien a czasami raz na tydzien. Co to może być ?

Proponuję zgłosić się na konsultację neurologiczną. Stawianie rozpoznania na podstawie dość ogólnego opis objawów bez badania przypomina wróżenie z fusów.
Przyczyn może być wiele.