Przeszywający ból podczas stosunku

Witam! Mój problem ma się następująco: Współżyję od ponad 3 lat,z mojej strony wszystko zawsze było w porządku. A teraz pojawił się problem: Partner nie potrafi umieścić całego członka w mojej pochwie- wchodzi tylko pół, a przy głębszej penetracji pojawia się ostry przeszywający pół podbrzusza. Co jest tego przyczyną? Czy pochwa może się na stałe zmniejszyć? Dodam,że przed tym problemem członek wchodził cały,a nawet było mi go ,,zbyt mało". Ten dyskomfort jest straszny. Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie narządów układu rozrodczego. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.