Przeszywający ból u wejścia do pochwy

Witam mam problem z intensywnym przeszywajacym bólem u wejścia do pochwy, byłam badana nie stwierdzono wad anatomicznych niby wszystko jest ok ale nie dało rady zrobić cytologii gdyż włożenie wziernika sprawia bol nie do zniesienia nie dało się go nawet rozszerzyć, lekarz wykonywał usg przy użyciu żelu znieczulajacego i dopiero wtedy mogę przejść badanie,każda nawet najmniejsza ingerencja to okropny ból być może to problemu unerwienia przy jakim znieczuleniu mogę wykonać cytologie i czy płatnie?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.

Wystarczające powinno być w takim przypadku krótkie znieczulenie dożylne jednak najczęściej musi być ono wykonane przez anestezjologa i będzie wymagało na pewno opłacenia we własnym zakresie.