Przeszywający ból w klatce piersiowej
Rok temu przeszył mnie ból przez klatkę piersiową. Na pogotowiu po EKG powiedziano że to nerwica. Lekarz psychiatra- leki które nie pomogły. Siedząc pracy mam fale kłucia w klatce piersiowej albo robi mi się słabo w głowie jakby ktoś napompował powietrza, drga lewa powieka. Do tej pory miałem wykonane prześwietlenie płuc, echo serca, tomograf kręgosłupa odc dolnego, z wyników krwi duży cholesterol zbity lekami, gastroskopia nadżerka bez bakterii tabletki famogast i duspatam. Palę nie piję kawy.

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Normy cholesterolu
Nieodpowiedni poziom cholesterolu w dużym stopniu przyczynia się do rozwoju miażdżycy. Dr Piotr Gryglas, kardiolog, wyjaśnia, kiedy poziom naszego cholesterolu powinien zacząć nas niepokoić.
Witam,
z Pana opisu wynika, że ma Pan wątpliwości co do diagnozy lekarza. Może Pan udać się do lekarza psychiatry, który po dokładnym wywiadzie powie co o tym myśli.
Pozdrawiam
Ewa Czernik
Mgr Ewa Czernik
Dzień dobry
z opisanych przez Pana objawów wynika ,że potrzebuje Pan konsultacji u lekarza Psychiatry, proszę rozważyć możliwość podjęcia psychoterapii
Pozdrawiam