Przeszywający ból w klatce piersiowej i dolnym odcinku kręgosłupa

Ostatnimi czasy (2 mies.) doskwiera mi przeszywający ból w klatce piersiowej oraz w dolnej części kręgosłupa. Dostałem skierowanie na RTG klatki.: Wynik: Łagodna skolioza dwułukowa I/II st w środkowo górnym odcinku kr. Th. Drobne płytkie guzki Schmorla w obrębie środkowych kr. Th. Poza tym kr. Th. oraz C rtg bez zmian. I tutaj następuje pytanie czy mogę dalej wykonywać dany zawód, ponieważ zostałem poinformowany żebym zmienił dotychczasową formę pracy, żeby nie uszkodzić bardziej kręgosłupa.

Witam serdecznie,

Nie wiem jaki zawód Pan wykonuję. Jeśli lekarz zalecił zmianę formy dotychczasowej pracy to proszę zastosować się do jego zaleceń. Jeśli ma Pan dalsze wątpliwości to sugeruję udać się do lekarza prowadzącego z nim porozmawiać w celu wyjaśnienia Pańskich wątpliwości.

Pozdrawiam.