Przetłumaczenie wyniku badania histopatologicznego guzów tarczycy

Proszę o przetłumaczenie wyniku histopatologicznego guzów tarczycy. Follicular tumour of uncertain malignant potential. Pęcherzykowaty otorebkowany guzek z rozerwana totebką i luźno leżącymi fragmentami guza. Utkanie guza ogniskowo wydaje sie wnnikac w torebkę, ale nie mozna wykluczyc jest to efekt zawiniecia sie torebki wskutek jej rozerwania.Cech angioinwazji nie znaleziono.W pobliżu rozerwania torebki widoczne utkanie przytarczycy. 2 Struma colloides nodosa et nodulus lymphaticus parrvus.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to : guz pęcherzykowaty o nioznaczonej złośliwości bez nacieku naczyń. Dodatkowo wykryto wole koloidalne gruczołu.