Przetłuszczające się włosy i cera a dermokosmetyki

witam, mam osatnio starsznie przetłuszczjace sie włosy i cerę, dodatkowo włosy ostanio strasznie wypadaja. stosowałam dermokosmetyki na tę przypadłość różnych dermokosmetyków, ale nic z tego. Musze włosy myc codziennie wieczorem już sa tak tłuste jakbym ich nie myła dwa tygodnie. skóra błyszczy sie juz 2 h po umyciu najbardziej czoło. Co robić??

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia.
Proszę opisać swoją pielęgnację dotychczasową skóry: czym jest ona myta, jakie preparaty są do niej stosowane.? Po konsultacji można zalecić peelingi medyczne aby unormować natłuszczanie się skóry.