Przetłuszczające się włosy, trądzik i nadmierna potliwość a wynik badań hormonalnych

Witam,mam 28 lat,jestem kobietą.Od 3 lat mam problemy z przetłuszczającymi włosami,trądzikiem,nadmierną potliwością.Bad.horm.wykazały następujące parametry:wolny testosteron 3,99, 17OHP 1,98, rytm kosrtyzolu,krzywa insulinowa i glukozowa w normie. H. tyretropowy 1,901 , wolna tyroksyna 14,55. W szpitalu stwierdzono mi zespół policystycznych janików, gdzie usg jest jak najbardziej w normie. Czy to możliwe?Proszę o interpretacje wyników.Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić specjalista endokrynolog w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.