Przetłuszczanie się włosów i rzadsze włosy na czubku głowy

mam 33 lata jestem kobietą, od okresu dojrzewania przetłuszczczają mi się włosy, a do tego wypadają, mam przerzedzone włosy na czubku głowy, czerwoną skórę głowy, u dermatologa byłam i stosowałam różne szampony i leki ale nie ma żadnej poprawy , czy są jakieś badania na mój stan skóry głowy?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do dermatologa, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.