Przetłuszczanie się włosów u 24-letniej kobiety

Witam. Mam 24 lata i od około 13 roku życia problem z przetłuszczaniem włosów. Aby wyglądały estetycznie muszę myć je codziennie. Pół roku temu urodziłam córeczkę i przez miesiąc po porodzie problemu nie było - mogłam myć włosy spokojnie co 2-3 dni. Obecnie problem nasilił się - rano myje głowę, a wieczorem włosy już wyglądają nieświeżo. Dodatkowo pojawiły się wypryski i strupki na skórze głowy. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam, Agata.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać do dermatologa, może być to wynikiem przewlekłego zakażenia bakteryjnego lub zmian łojotokowych w związku z zaburzeniami hormonalnymi. Pozdrawiam