Przetłuszczanie skóry na twarzy i włosów

Gdy budzę się rano cały czas mam tłuste czoło i brodę ale też włosy. Jak temu zaradzić? Stosuję żel do mycia twarzy krem z kwasem salicylowym, a gdy się obudzę czoło i broda są wręcz tłuste.

Witam

Po takim przesuszeniu skóry nie ma co sie dziwić, że ona się broni i nadmiernie produkuje sebum. Prosze udać sie do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Można wykonac serię peelingów medycznych i lekarz po obejrzeniu stanu skóry doradzi prawidłowa pielęgnację