Przewciwciała w klasie IgG 0,55 u dziecka

Dzień dobry, Zrobiłam synkowi badanie metodą ELISA na ECHINOCOCCUS GRANULOSUS Przewciwciała w klasie IgG 0,55 wynik ujemny <0,8 wynik graniczny 0,8- 1,2 wynik dodatni >1,2 Pytanie czy synek ma pasożyta? Jakie podjąć następne kroki, gdzie leczyć, jakie badania wykonać. Czy to miano świadczy o kontakcie z pasożytem? Proszę o pomoc dodatkowo krew utajona w kale od trzech miesięcy i nawracające krwiste biegunki po przebytej salmonelli Dziękuję Pozdrawiam

Sugeruję wykonanie badań stolca w kierunku pasożytów. To dałoby potwierdzenie. Można rozważyć przeleczenie p/pasożytom 'w ciemno'. Wyniki nie zawsze potwierdzają ich obecność. Na pewno już od dziś należy stosować probiotyki.