Przewężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1, rotacja lewostronna kręgów lędźwiowych

Dzień Dobry. Właśnie otrzymałem RTG kręgosłupa, na którym jest napisane: -przewężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1 -rotacja lewostronna kręgów lędźwiowych. Moje pytanie brzmi, czy przy tego typu dolegliwościach wskazane są dalsze ćwiczenia czy raczej ich zaprzestanie?

Zmiany które zostały opisane u Pana można zaobserwowac u znacznej częsci społeczeństwa.
Zalecałbym Panu wzmacnianie miesni przykregosłupowych - czyli ćwiczenia wzmacniajace miesnie przykregosłupowe
basen
ergonomia miejsca pracy lub nauki

powodzenia