Przewidywanie złych wydarzeń

Przewiduje rózne rzeczy o których pomysle, zobacze, skojarze---nie mam żadnego lęku nie boję sie niczego. Jestem pogodna osoba. Pisalam o tym , lecz chyba zle mnie zrozumiano co wy na to? Kolega wsiadl w autobus ktory mial wypadek--mowilam nie jedz. Pewna Pani --zdrowa około 67 lat---zmarła---pare tygodni przed jej smiercia mówilam ze cos sie tu stanie---chodzę koło jej domu--jakos dziwnie sie czułam a Ona potem zmarła. Duzo jest tego--lecz macie tylko 500 liter z zapytaniu. Nie opiszę tego !!!!

Witam
Być może ma Pani pewien rodzaj talentu do przewidywania zdarzeń. Przecież są ludzie którzy po prostu potrafią takie rzeczy, może to intuicja może szósty zmysł. Może warto aby Pani zastanowiła się które wydarzenia potrafi Pani przewidzieć, które nie...może nawet taki talent można ćwiczyć?
życzę powodzenia
Anna Suligowska

Witam. Jeśli czuje Pani że chce o tym porozmawiać to najlepiej udać się do psychologa. Tam w spokoju będzie mogła Pani przeanalizować to co się dzieje w Pani życiu. Naprawdę warto. Pozdrawiam