Przewlekła białaczka limfocytowa a leczenie

Witam, mój tata ma 58 lat, rozpoznano u niego przewlekla bialaczke limfocytowa, zostal dzis wypisany do domy, choroba jest w IV stopniu wg RAI, jest po pierwszym cyklu chemi wg schematu R-CD, czekaja go kolejne cykle, narazie czuje sie dobrze, ale jest oslabiony, jakie moga być rokowania przy takim stadium zaawansowania choroby? jezeli chemia zadziala jaka może był długość przezycia, lub jakie komplikacje mogą go teraz czekac? pozdrawiam

Proszę omówić te sprawy z onkologiem prowadzącym!!!!!!! Ja mam za mało danych o pacjencje i postępu choroby,aby cokolwiek przepowiadać!!!!!!! zż