Przewlekła białaczka szpikowa zdiagnozowana u 37-letniej osoby

U mojej 37 let córki zdiagnozowano w kwietniu br przewlekłą białaczke szpikową.Jest leczona Tasigna z dobrym skutkiem.Od m-ca wystąpiły kłopoty ze wzrokiem.Wczoraj w TK stwierdzono oponiak o śr 10,04 mm.Czy to może mieć związek z podstawowym schorzeniem/tzn białaczką/ ? Czy konieczne jest leczenie operacyjne tego typu zmia.Córka jest leczona w Niemczech

Nie powinno mieć związku , nie potrafię odpowiedzieć bez dokładnej znajomości opisu wyniku badania TK , ale jeśli specjaliści proponują leczenie operacyjne tzn. , że tak trzeba , zż