Przewlekła biegunka od 4 dni

Mam biegunke od soboty to juz 4 dzien dzisiaj. Jadlam specjalnie gotowany ryz z marchewka i jadlam sucharki i pilam przegotowana wode lub ciemna cherbate bez cukru i nic nie pomoglo. Chcialabym powrócic do normy i isc do pracy. Ale boje sie zjesc normalnego jedzenia jak zawsze bo moze znowy wszystko sie ze mnie wyleje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spróbować Hidrasec lub Smectę. Zalecam również "przegłodzić się kilka dni np. suchą bułką lub sucharkami. I oczywiście dużo pic! Najlepiej zakupić w aptece doustne płyny nawadniające. Jeśli biegunka nadal nie ustąpi zgłosić się do lekarza.