Przewlekła biegunka u 18-miesięcznej córki

witam moja corka ma 18 msc-y i od miesiąca ma przewleklą biegunkę. Jest ona konsystencji papki z niestrawionymi resztkami pokarmu i śluzem. Byliśmy już u 3 pediatrów i dostała leki ,enterol dicoflor taninal tasectan (nie wszystkie naraz)wtrakcie brania leków biegunka ustąpiła .po każdym odstawieniu powraca po 2dniach, badanie moczu i kału prawidłowe. Dodam ze na policzkach ma wysypkę która pojawiła się jej w wieku 6 msc-y. Jest tez niejadkiem. Nie jest karmiona mlekiem sztucznym tylko piersią.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, w takim przypadku nalepiej skonsultować się z gastroenterologiem dziecięcym który rozszerzy diagnostykę.