Przewlekła chrypka, kaszel i problemy z sercem u palaczki

Witam od 5 lat palę papierosy i mam przewlekłą chrypkę i kaszel i straszne problemy z sercem. Dwa dni temu położyłam się spać i nagle serce zaczęło mi strasznie szybko bić zrobiło mi się goroco a za chwilę prawie nie wyczuwałam tętna i nie mogłam prawie oddychać . Proszę o pomoc ponieważ boję się o swoje zdrowie i nie wiem co mam robić.

Witam!
W Pani przypadku konieczna jest wizyta u lekarza pierwszego kontaktu (lekarza rodzinnego lub w nocnej i świątecznej opiece lekarskiej - adres najbliższej placówki znajdzie Pani w internecie) który zbada Panią i pokieruje dalej.