Przewlekła chrypka u nauczyciela

Od kilku miesiecy walcze z chrypka jestem nauczycielem i juz zadne tabletki do ssania mi nie pomagaja czy jest jeszcze jakies inne lekarstwo ktore mi pomoze?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Występująca chrypka może być niestety efektem wieloletniej pracy w zawodzie. Jeśli doraźnie stosowane leki nie pomagają należy skonsultować się z laryngologiem.