Przewlekła gorączka, ból gardła i kaszel a zapalenie oskrzeli

witam, od 10 dni mam gorączkę 38-39 stopni, do tego bol gardla i kaszel. Lekarz stwierdził zapalenie gardła, przepisał antybiotyk Amoksiklav czy jakoś tak. Miałam się poczuć lepiej. Niestety nie pomogło. Inny lekarz stwierdził zapalenie oskrzeli. Kazał odstawić antybiotyk i zażywać Groprinosin na zwiekszenie odpornosci organizmu + tabletki pomagajace w wyksztuszaniu, syrop malinowy itd. Niestety już 10 dzień mam gorączkę, pojawia się o różnych porach. Pomaga doraźnie Apap.

Witam! Nie zawsze niestety choroba wynika z infekcji bakteryjnej a na taką własnie działa antybiotyk. Wtedy to pozostaje nam leczenie doraźne.