Przewlekła grzybica paznokci

Witam Zwracam się do Pana doktora z prośbą o pomoc. Od kilku lat mam grzybicę paznokci u nóg na dużych palcach. Paznokcie są grube i mają brązowy kolor, są chropowate (drewniane). Leczę się u dermatologa od 2 lat i nic. Teraz jestem w trakcie przyjmowania leku ITRAX. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam

Itrax to dobry lek, ale trzeba go przyjmować długo - czasem bardzo długo. Nie napisał Pan, od kiedy go Pan przyjmuje, więc trudno coś powiedzieć o skuteczności.