Przewlekła grzybica pochwy u 26-latki

witam mam 26 lat od 6 miesiecy borykam się z grzybica pochwy przestrzegam higien używam płynu do higieny intymnej zażywam leki przepisane od lekarza ginekologa a problem cały czas powraca dziś pojawiły się strupki coś w podobnie do łupieżu co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji, z powodu której się Pani leczy. Jeśli leczenie od 6 miesięcy nie przynosi poprawy, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem oraz wykonanie wymazu z dróg rodnych.