Przewlekła niewydolność żylna i uczucie ciepłej nogi

mam problem z krążeniem przewlekła niewydolnosc zylna .od dwóch tygodni mam ból nóg a teraz pojawiło sie uczucie ciepłych czasami wrecz gorocej nogi ale tylko w miejscu gdzie jest widoczny zylak jest widoczny pod skórą.czego to mogą byc objawy.mam założoną wkładkę domaciczna ,choruje na hashimoto i niedoczynnosc tarczycy wynikin od 21 stycznia do 12lutego w odstepie co tydz to 5,65 i8,96i 4,61 biore euthyrox po wizycie u endo.w parzyste dni po100 w nieparzyste po75 dawka no i detralex 2*1 odp.

Witam serdecznie, najbardziej wartościowe jest wykonanie konsultacji u naczyniowca wraz z usg dopplerowskim. Jeżeli wykluczy zakrzepicę żylną (im szybciej, tym lepiej - sądząc po objawach) - zaplanuje odpowiednie leczenie zabiegowe, by doszczętnie usunąć niewydolne żyły - co na wiele lat zapobiegnie objawom przewlekłej niewydolności żylnej i odwlecze proces powstawania nowych żylaków. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec. angiolog