Przewlekła zgaga i kłucia w brzuchu

witam od kilku miesiecy mecza mnie ciagla zgaga i klucia raz z lewej raz prawej dolnej czesci brzucha odbijanie kwasem jak jem mniej i niesmarzone to nawet sa dni ze wogule nie odczuwam kwasu i pieczenia w zoladku moze to byc od dlurzej wagi?czy moze nerwica silna bo zauwarzylem ze czytam o wszystkich chorobach doszukuje sie na sile i czuje starch przed smeircia wsluchuje sie w organizm jak mysle o chorobie to ogarnia mnie starch i czuje cieplo w brzuchu nerwica moze tak dzialc na zoladek?

W takich sytuacjach na początek warto skonsultować się z lekarzem i skontrolować stan zdrowia (zrobić badania). Jeśli nic nie wykażą, będzie to oznaczało nerwice, a wówczas należy podjac psychoterapie, która pozwoli poradzić sobie z objawami.