Przewlekła zgaga i pieczenie krtani

Witam Mam 23 lata a od jakiegoś czasu męczy mnie ciągła zgaga (tz: prawie po każdym posiłku, kawie, coli, a o alkoholu już nie wspominam, bo po piwie to umieram). Pieczenie odczuwam nawet na wysokosci krtani, a tabletki typu ranigast czy controlac nie eliminuja tej zgagi całkowicie. Czym może być to spowodowane? Pozdrawiam

Przyczyną może być zapalenie żołądka, konieczna jest gastroskopia, a do tego czasu delikatna dieta bez słodyczy, przypraw, napojów gazowanych i alkoholu.