Przewlekłe biegunki, ostry kaszel i ból w klatce piersiowej

Witam, moj partner ma dziwne i niepojace mnie objawy a nie chce zglosic sie do lekarza. Ma przewlekle biegunki, ostry i przewlekly kaszel ale w wiekszosci to z rana po wstaniu z lozka a kiedy napije sie kawy kaszel sie jeszcze bardziej zaostrza czasami nawet konczy sie wymiotami. Ma rowniez czasami piekacy bol gdzies w klatce piersiowej trwajacy kilka minut.Niewiem czy to wszystko sie w jakis sposob laczy czy to objawy wielu chorob. Dodam jeszcze ze ma 27 lat i dosc czesto spozywa alkohol

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym namawiać partnera na pójście do lekarza, aż się zgodzi. Jego objawy mogą wskazywać na chorobę refluksową przełyku.
Pozdrawiam