Przewlekłe biegunki u 24-latki

Witam jestem 24 letnią kobietą. Cierpie od ponad 2 lat na przewlekła biegunkę. Miałam wykonane badania: kolonoskopia,usg brzucha,rentgen brzucha,morfologie mocz ,toksoplazmoze,cukrzyce tarczyce,wszystko jest w porządku,przy gastroskopii wykryto zapalenie zółciowe żoładka.dostalam leki lecz one nie wiele pomogly,dziennie miewam nawet ok 25 luznych stolcow.inny lekarz stwierdzil ze to zespół jelita nadwrazliwego.jednak watpie w te diagnoze. czy ktos zna taki przypadek jak moj.jakas rada?

Proszę iść do innego lekarza, 25 biegunek to bardzo dużo.
Mozę to spowodować niedobory elektrolitów, aminokwasów, witamin, żelaza itd.
Może to być choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, celiakia, poważna choroba trzustki -w mojej pracy zawsze przy takich częstych wypróżnieniach była to jedna z tych chorób lub bardzo silne nietolerancje pokarmowe (które zresztą towarzyszą również tym chorobom).
Proszę do mnie napisać: info@swiatdietetyki.pl