Przewlekłe biegunki u teścia

Witam, Teściu od wielu lat ma przewlekłe biegunki. Od prawie roku (marzec 2013)zażywa lek Vasosan. Od pierwszej dawki lek zaczął działać, ale od października 2013r. biegunki ponownie wróciły i lek już nie działa. Proszę o poradę, jak mozna temu zaradzić lub kontakt z bdb specjalistą. jesteśmy z Kołobrzegu. Pozdrawiam! Tomasz J.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z gastroenterologiem i wyjaśnienie przyczyny przewlekłych biegunek, konieczne może okazać się wykonanie kolonoskopii, wykluczyć należy przede wszystkim choroby zapalne jelit.