Przewlekłe bóle brzucha a zabieg laparoskopii
Cierpię na ból brzucha od ponad pół roku.Jestem po laparoskopii gin z powodu tego właśnie bólu.Nie znaleziono nic.Gin,uro,i nefrol. jest ok.Rtg jamy brzusznej-Niedomknięcie łuku kręg.S1po stronie lewej.Drobne zmiany zwyrodnieniowe o typie nadmiernej sklerotyzacji warstwy kostnej podchrzęstnej w obrębie stawu stawu krzyż.-biodrowego po str.lewej..Czy coś takiego może dawać ciągłe bóle brzucha??

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Co się dzieje gdy zjadamy posiłek?
Czy wiesz co się dzieje w twoim organizmie, kiedy zjesz jakiś posiłek? Czy wiesz, dlaczego pojawiają się zaburzenia w układzie pokarmowym? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.
Witam serdecznie. Oczywiście, wspomniane zmiany mogą dawać dolegliwości bólowe jamy brzusznej.