Przewlekłe bóle brzucha a zabieg laparoskopii

Cierpię na ból brzucha od ponad pół roku.Jestem po laparoskopii gin z powodu tego właśnie bólu.Nie znaleziono nic.Gin,uro,i nefrol. jest ok.Rtg jamy brzusznej-Niedomknięcie łuku kręg.S1po stronie lewej.Drobne zmiany zwyrodnieniowe o typie nadmiernej sklerotyzacji warstwy kostnej podchrzęstnej w obrębie stawu stawu krzyż.-biodrowego po str.lewej..Czy coś takiego może dawać ciągłe bóle brzucha??

Witam serdecznie. Oczywiście, wspomniane zmiany mogą dawać dolegliwości bólowe jamy brzusznej.