Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przewlekłe bóle brzucha i klatki piersiowej

Od ponad dwóch lat zmagam się z bólami brzucha i klatki piersiowej, ostatnio od kilku miesięcy mam suchą skórę i mroczki przed oczyma. 2,5 roku temu byłem leczony na helicobacter. Potem zaczęło mnie boleć w prawym podżebrzu a następnie w całym prawym boku, teraz także w lewym boku. Pół roku temu miałem wykryte lamblie, candida albicans wzrost skąpy, robiłem test domowy na ślinę, wyszedł dodatni.... Miesiąc temu miałem gastroskopię, mam żółć w żołądku, zapalenie żołądka i nadżerki.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Tamowanie krwawienia za pomocą endoskopu

Endoskopia to rewolucyjna metoda - nie tylko diagnostyczna, ale również terapeutyczna. O tamowaniu krwawienia z użyciem endoskopu opowiada lek. Marcin Radkowski.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przez Pana objawy wskazują na znaczną patologię przewodu pokarmowego. Ponieważ Pana problem obejmuje zarówno infekcję pasożytniczą (lamblioza), zapalenie błony śluzowej żołądka wraz z nadżerkami oraz refluks żółciowy, proszę skonsultować się ze specjalistą gastroenterologiem, który pokieruje diagnostyką oraz leczeniem. Warto zauważyć, że kluczowe będzie tu wyleczenie lambliozy (co nie jest łatwe), gdyż to ta infekcja pasożytnicza może być źródłem Pana problemów.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy