Przewlekłe bóle brzucha, usg ukazuje wolny płyn obecny w jamie brzusznej

Witam. Mam 18 lat, przewlekłe bóle brzucha, usg ukazuje wolny płyn obecny w jamie brzusznej. Od dłuższego czasu dokuczają mi kołatania serca, przyspieszone bicie, mroczki przed oczami, duszność, szybkie zmęczenie, ekg i echo w normie. W ostatnim czasie 2 razy zemdlałam, ciśnienie i tętno normalne 122/84 130/90. Przed i po kołatanie, przeskoki w klatce piersiowej. Co to może być?

Uwzględnić w diagnostyce różnicowej należy wiele schorzeń. Hormony tarczycy, czy są prawidłowe? Przy wykluczeniu przyczyny sercowo naczyniowej pozostaje sfera emocjonalna i stres. O tej przyczynie nie można także zapominać.