Przewlekłe bóle głowy od miesiąca

Witam! Od ponad miesiąca cierpię na ciągłe bóle głowy. Zdarzają się dni, kiedy ból jest nie do wytrzymania. Powoduje mdłości i wymioty. Jednak od początku września odczuwam ból każdego dnia. Szczególnie w okolicach skrobi. Muszę też dodać, że pogorszył mi się wzrok. Także w kwestiach ginekologicznych pojawił się problem. Silny stres powoduje u mnie miesiaczkę. Nawet co 1,5 tygodnia. Niepokoi mnie to, ponieważ regularnie stosuje tabletki antykoncepcyjne. Co to może być?

Elżbieta Rhone

Witam,
proszę Pani z takimi dolegliwościami powinna Pani udać się koniecznie do lekarza. Wyjaśnić należy też krwawienia, niestety nie podała Pani zbyt wielu informacji - konieczny jest dokładny wywiad i badanie.