Przewlekłe bóle głowy u twarzy

Witam. Posiadam stałe bóle głowy. Rozsrożone nozdrza. Piecze oraz boli mnie połowa twarzy , to samo czuje głęboko za prawym okiem. Ciągle się czuje mocno osłabiony ,na nic nie mam ochoty. Głowę mam rozpaloną mimo braku gorączki. Olbrzymie kłopoty z zapamiętywaniem i koncentracja. Jakiś czas temu posiadałem wytrzeszcz oczu ,powiększone źrenice , były tez nudności meczące mnie cały dzień i niewielkie wymioty. Tkanki miekkie oczodołu były jak miekka galareta. To tak w skrócie. Co mi jest ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.