Przewlekłe bóle przedramion i kości łokciowej

Witam, Trenuje sporty związane z gimnastyką oraz treningiem z masą własnego ciała ( przy niektórych wariantach jest używane obciążenie zewnętrzne). Mój problem jest związany z przewlekłymi bólami przedramion, a dokładniej kości łokciowej, przy ćwiczeniach, gdzie pracuje cała ręka (kółka gimnastyczne) lub gdzie obciązenie jest skierowane na triceps. Byłem już u kilku lekarzy, miałem 2 tyg. rehabilitacje, 5 zab.fali uderzeniowej, okłady lodu i nie widać znaczącej poprawy. Co mogę jeszcze zrobić?

Szanowny Panie,
Opisywany przez Pana ból zdaje się być wywołany częstymi drobnymi urazami ścięgien mięśni przedramion (mikrouszkodzenia związane z treningiem). Jeżeli wyłączenie kończyny z intensywnych ćwiczeń i rehabilitacja nie dają pożądanych rezulatatów, proponuję wykonanie USG "bólowego regionu" ewentualnie ostrzyknięcie ścięgien przy użyciu kwasu hialuronowego preparatem dedykowanym w takich dolegliwościach.