Przewlekłe bóle w dole brzucha i bóle pleców

Od lat mam bole w dole brzucha cytologia jest ok morfologia rowniez skan jamy brzusznej wyszedl prawidlowo jednak od 3 miesiecy doszedl bol calych plecow po wysilku brzuch bardziej boli i wyglada jak wielka pilka ktora juz nie znika raz jest srednia a raz wielka mam 42 lata i strasznie cierpie mieszkam w Irlandi a tutaj chodzi sie do lekarza GP ktory twierdzi ze zrobilismy wszystkie badania i jest ze mna ok za miesiac jade do Polski jakie badania powinnam zrobic bardzo dziekuje pozdrawiam Magda

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto wdrożyć diagnostykę układu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.