Przewlekłe bóle żołądka

Witam, mam 27 lat, jestem mamą dwójki dzieci. Od 15 roku życia męczę się z uporczywymi bólami żołądka, chociaż sama nie wiem czy to żołądek. Bóle występują w okolicy mostka po lewej stronie, sięgają aż do przełyku. Przy tym często występują biegunki albo samopoczucie jak przy częstm zatruciu. Lekarz ogólny stwierdził, że mam subkliniczną nadczynność tarczycy. Po pierwszym porodzie przeszłam depresję poporodową, co niby też miało wpływ na bóle żołądka, tak powiedział lekarz. Dodatkowo mam częste mdłości, a że często mnie boli żołądek, w kółko o tym myślę, że nabawiłam się stanów lękowych. Co jest powodem tych bólów?

Witam,

Przedstawione informacje nie pozwalają na postawienie diagnozy. Nie jest to możliwe bez szczegółowego wywiadu i badania lekarskiego. Wspomniane dolegliwości sugerują zasadność wykonania gastroskopii oraz kolonoskopii. Warto przedyskutować to z lekarzem rodzinnym, który skieruje do specjalisty.

Pozdrawiam