Przewlekłe duszności u 21-latka

Duszności u 21 latka. Od grudnia mam duszności, bylem u lekarza badania prawidłowe. W lipcu ubiegłego roku mialem samoistna odme, jednak pecherz został wycięty i nie ma to prawa sie powtorzyc. Rtg prawidłowe, ekg i badania krwi rowniez. Nie sa to jakies duze duszności jednak czuje ze musze dodatkowo wziac powietrze. Duzo sie denerwuje, czy moze to byc przez nerwy? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej tło nerwowe jest bardzo prawdopodobne.