Przewlekłe infekcje w sezonie jesienno-zimowym u 6-latka

Moje dziecko w sezonie jesienno-zimowym stale łapie infekcje. Córka ma 6 lat i to już druga jesień, kiedy z jednego przeziębienia przechodzi w kolejne. W jaki sposób mogę wzmocnić jej odporność?

Szanowna Pani
Najskuteczniejsze sa preparatów postaci szczepionek doustnych bakteryjnych w formie saszetek lub tabletek np. Ismigen,
Bronchovaxom, lub dodatkowo zawierające vitamine d3 oraz Beata glukany z drożdży sacharomyces np imoxia. Zgadzam sie tez ze szczepieniem na grypę jeśli dziecko nie jest uczulone na białko jaja kurzego -szczepionka na grypę zawiera to białko. Okresowo można tez podawać groprinosin chociaż efekty sa umiarkowane.