Przewlekłe niedokrwienie mózgu i nadciśnienie tętnicze

Moja Mama ma 69 lat byla od 11do 16 stycznia w szpitalu przyjęta z powodu epizodu padaczkowego pochodzenia naczyniowego, stwierdzono przewlekłe niedokrwienie mózgu, ponadto mama choruje na nadciśnienie tętnicze II st PTMT. Choroba niedokrwienna serca CCSII, cukrzyca t2, otyłość i zespół otępięnny. Lekarze nie chcą mamy skierować na żadne rehabilitacje twierdząc, że przy padaczce się nie należą. Czy to prawda?

Renata GrzechociĹska

Wskazania do zabiegów rehabilitacyjnych ocenia lekarz kierujący, nie jest powiedziane, że przy padaczce się ono nie należy