Przewlekle podwyższona temperatura ciała i bóle brzucha

Witam, od ok. miesiąca mam stale podwyższoną temperaturę - waha się ona 37 st. rano do max. 37,7 st. wieczorem. Dodatkowo od ok. tygodnia pojawiły się delikatne bóle w brzuchu - najczęściej po lewej stronie brzucha, czasem też w klatce piersiowej. Bóle te są "delikatne" i raczej stałe. Najczęściej pojawiają się podczas leżenia, po zjedzeniu posiłku. Wszystkie badania są bardzo dobre: Morfologia, OB, CRP, tarczyca, mocz, glukoza, lipidogram, RTG płuc, EKG. Jakie badania jeszcze sobie zrobić?

Renata GrzechociĹska

Proponuję wykonać USG jamy brzusznej i udać się do lekarza rodzinnego w celu diagnostyki.